SUGA stojanková umývadlová batéria vysoká, bez výpuste, chróm TJ006
SUGA stojanková umývadlová batéria vysoká, bez výpuste, chróm TJ006
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TJ006 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 295 mm |
| Hloubka | 207 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 240 mm |
| Hmotnost / ks | 2.3320 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913978746 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľové vykurovacie teleso Mexen CV21 600x900, spod. príp., 1154 W, antracit W621-060-090-66
na objednávku179,92 €

