ULTRAMIX stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat/zlato mat UT002BG
ULTRAMIX stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat/zlato mat UT002BG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT002BG |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 159 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 80 mm |
| Hmotnost / ks | 2.0110 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913988851 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2'x 3/8', čierna mat SL015
expedícia do 8 dní25,26 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Elektrická vykurovacia tyč bez termostatu, krútený kábel, 600 W LT90600K
expedícia do 8 dní43,84 €
Pri platbe vopred iba 42,00 €
Elektrická vykurovacia tyč bez termostatu, krútený kábel, 500 W LT90501K
expedícia do 8 dní41,55 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €

