ULTRASAN stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, čierna mat UT007VB
ULTRASAN stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, čierna mat UT007VB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT007VB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Výška | 303 mm |
| Hloubka | 234 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 225 mm |
| Hmotnost / ks | 3.0640 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913990847 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2'x 3/8', čierna mat SL015
expedícia do 8 dní25,26 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat CF22 radiátor 600x1600, bočné pripojenie, 2532 W, čierny W422F-060-160-70
expedícia do 10 dní415,01 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CF22 400x1100, boč. príp., 1252 W, čierne W422F-040-110-70
na objednávku228,87 €

