BEBÉ stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, predĺžená hubica, zlato BB007/17
BEBÉ stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, predĺžená hubica, zlato BB007/17
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BB007/17 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEBÉ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 62 mm |
| Výška | 344 mm |
| Hloubka | 185 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 245 mm |
| Hmotnost / ks | 2.9120 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913935992 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | zlatá |
Príslušenstvo
83,26 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
117,05 €
Pri platbe vopred iba 111,00 €
Umývadlový sifón 1´1/4, odpad 32 mm, okrúhly, zlato SI517
expedícia do 8 dní126,67 €
Pri platbe vopred iba 120,00 €
Rohový ventil s matkou, 1/2'x 3/8', zlato 2020ZL
expedícia do 8 dní62,26 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
Mohlo by vás zaujímať
171,49 €
Pri platbe vopred iba 163,00 €
Senzorová stojanková batéria 24V DC, chróm PS781
expedícia do 8 dní220,23 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
ANTEA stojánková umývadlová batéria vysoká s výpustou, chróm 3271
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €

