BEBÉ vaňová batéria na pripojenie do podlahy, chróm BB021
BEBÉ vaňová batéria na pripojenie do podlahy, chróm BB021
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BB021 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEBÉ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 46 mm |
| Výška | 1068 mm |
| Hloubka | 187 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 855 mm |
| Hmotnost / ks | 11.5090 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913936166 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | chrom |
Podobný tovar
SEMA vaňová batéria s pripojením do podlahy, výška 860 mm, chróm ZU420
expedícia do 8 dní447,93 €
Pri platbe vopred iba 425,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Posuvný sprchovací kút Mexen Rox 125 x 75 cm, priehľadný, čierny - 8C2-125-075-70-00
expedícia do 10 dní459,39 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút pravý 125 x 75 cm, čierny rám, čierna - 8C2-125-075-70-70-P
expedícia do 10 dní485,91 €
Mexen Exo posuvný sprchovací kút 125 x 75 cm, priehľadný, zlatý - 8151-125-075-50-00
expedícia do 10 dní356,34 €

