SEMA vaňová batéria s pripojením do podlahy, výška 860 mm, chróm ZU420
SEMA vaňová batéria s pripojením do podlahy, výška 860 mm, chróm ZU420
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ZU420 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 182 mm |
| Výška | 880 mm |
| Hĺbka | 283 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Do podlahy |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový s aretáciou |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Otočné ramienko |
| Hmotnosť / ks | 5.5700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913913372 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Podobný tovar
RHAPSODY vaňová batéria s pripojením do podlahy, výška 1077mm, chróm R5018
expedícia do 8 dní568,90 €
Pri platbe vopred iba 540,00 €
BEBÉ vaňová batéria na pripojenie do podlahy, chróm BB021
expedícia do 8 dní974,49 €
Pri platbe vopred iba 924,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TURSI vaňová batéria do podlahy, čierna mat TI021B
na objednávku1 742,98 €
Pri platbe vopred iba 1 653,00 €
CUBEMIX vaňová batéria do podlahy, čierna mat UBC-CM021B
expedícia do 8 dní753,90 €
Pri platbe vopred iba 715,00 €
CUBEMIX vaňová batéria do podlahy, chróm UBC-CM021
expedícia do 8 dní579,58 €
Pri platbe vopred iba 550,00 €


