BELINDA nástenná vaňová batéria, integrovaný držiak sprchy, chróm 12008-01

- Doprava zadarmo nad 150€
BELINDA nástenná vaňová batéria, integrovaný držiak sprchy, chróm 12008-01
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-12008-01 |
- Balenie obsahuje ručnú sprchu a hadicu
Vlastnosti
| Značka | EFFEPI |
|---|---|
| Séria | Belinda |
| Hĺbka | 210 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Dizajn |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Priemer kartuše | 40 mm |
| Hmotnosť | 2.9400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8028358120555 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 10 rokov |
.
Podobný tovar
ANTEA nástenná vaňová batéria kompletná, chróm 3011
expedícia do 8 dní245,14 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €
VIENNA nástenná vaňová batéria kompletná, chróm VO010
expedícia do 8 dní561,78 €
Pri platbe vopred iba 533,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KIRKÉ WHITE nástenná vaňová batéria, biela páčka, zlato KI10BZ
expedícia do 8 dní220,23 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
ULTRATAP nástenná vaňová batéria, čierna mat UT010TB
expedícia do 8 dní277,50 €
Pri platbe vopred iba 256,00 €
ULTRAMIX nástenná vaňová batéria, čierna mat/zlato mat UT010BG
expedícia do 8 dní280,28 €
Pri platbe vopred iba 259,00 €

