BENE WC sedátko Soft Close, biela/chróm KC0503
BENE WC sedátko Soft Close, biela/chróm KC0503
| Výrobca: | Výrobca: CREAVIT |
| Kód: | Kód: UBC-KC0503 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Rozmer | 35,4x44,5 cm |
| Šírka | 354 mm |
| Hĺbka | 445 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Duroplast |
| Tvar | Pre konkrétne WC |
| Výbava | Soft Close (pomalé sklápanie) |
| Hmotnosť / ks | 2.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8698531146025 |
| Taric | 39222000 |
| Odtieň drezu | bílá |
Doporučujeme přikoupit
BENE závesná WC misa, 35,5x51 cm, biela BN320
expedícia do 8 dní121,61 €
Pri platbe vopred iba 116,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Exo s výklopným mechanizmom 80 x 100 cm, priehľadný, čierny - 8181-080-100-70-00
expedícia do 10 dní338,67 €
Mexen Kioto+ Sprchová zástena s poličkou 110 x 200 cm, grafit, ružové zlato - 800-110-121-60-40
expedícia do 10 dní303,34 €
Mexen Mist polkruhový výklopný sprchovací kút 90 x 90 cm, priehľadný, čierny - 8A33-090-090-70-00
expedícia do 10 dní403,46 €


