PAULA WC sedátko, SLIM, Soft Close, čierna mat KC0903.01.2100E
PAULA WC sedátko, SLIM, Soft Close, čierna mat KC0903.01.2100E
| Výrobca: | Výrobca: CREAVIT |
| Kód: | Kód: UBC-KC0903.01.2100E |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Série | PAULA |
| Rozměr | 35,5x42 cm |
| Šířka | 355 mm |
| Hloubka | 420 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Duroplast |
| Tvar | Pro konkrétní WC |
| Výbava | Soft Close (pomalé sklápění), SLIM (tenké) |
| Hmotnost / ks | 3.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8698531173540 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | černá |
Doporučujeme přikoupit
PAULA závesná WC misa, 35,5x50cm, čierna mat TP325-11KK00E-0000
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
Mohlo by vás zaujímať
REA Umývadlový sifón s univerzálnym výpustom click-clack Flow Titan REA-A9494
expedícia do 12 dní23,28 €
REA Umývadlový sifón s univerzálnym výpustom click-clack Flow Gold REA-A9491
expedícia do 12 dní20,95 €
URBINO umývadlový sifón šetriaci miesto s Click Clack, 5/4", odpad 32, biela 151.133.0
expedícia do 8 dní26,84 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €


