Bidetová sprcha s držiakom, chróm 1209-02
Bidetová sprcha s držiakom, chróm 1209-02
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1209-02 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 138 mm |
| Hĺbka | 43 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Hmotnosť / ks | 0.3830 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913803659 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
Podomietkový regulátor teploty vody pre bidetové sprchy, chróm 1209-03
expedícia do 8 dníPOWERFLEX opletená sprchová hadica, 100cm, chróm FLEX100
expedícia do 8 dníPodobný tovar
Mohlo by vás zaujímať


