RHAPSODY podomietková batéria, 1 výstup, chróm 5540
RHAPSODY podomietková batéria, 1 výstup, chróm 5540
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-5540 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | RHAPSODY |
| Priemer zátky | 65 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Priemer kartuše | 25 mm |
| Výbava | Teplá i studená voda |
| Hmotnosť / ks | 1.2200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913840067 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, chróm SG203
expedícia do 8 dníPodobný tovar
LATUS podomietková batéria, 1 výstup, chróm 1102-40
expedícia do 8 dníAXAMITE podomietková batéria, 1 výstup, chróm AX40
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať


