BOA WC sedátko, Soft Close, Easy Take, biela
BOA WC sedátko, Soft Close, Easy Take, biela
| Výrobca: | Výrobca: SAMONA |
| Kód: | Kód: UBC-44845302 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAMONA |
|---|---|
| Rozměr | 35,6x43,4 cm |
| Šířka | 356 mm |
| Hloubka | 434 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Polypropylen |
| Tvar | D-tvar |
| Výbava | Soft Close (pomalé sklápění), Easy Take (odnímatelné sedátko) |
| Hmotnost / ks | 1.8800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913120145 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Carlos 1,5-miskový granitový drez s kuchynskou batériou Telma, čierna/strieborná metalíza - 6518-73-670200-70
expedícia do 10 dní168,28 €

