BONDI vykurovacie teleso 600x1510mm, biela DC440T
BONDI vykurovacie teleso 600x1510mm, biela DC440T
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-DC440T |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | BONDI |
| Rozmer | 600x1510 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1510 mm |
| Objem | 7.50 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 700 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Symetrické (na stred) |
| Rozteč pripojenia | 550 mm |
| Výkon | 810 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 22.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913888311 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
TWIN pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, rozstup 50mm, chróm CP401S
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
Elektrická vykurovacia tyč bez termostatu, krútený kábel, 700 W LT90701K
expedícia do 8 dní43,84 €
Pri platbe vopred iba 42,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Rea sprchový set s bateriou a dešťovou sprchou UltraSlim 20 Navaro REA-P0802
expedícia do 12 dní179,56 €
Pri platbe vopred iba 175,00 €


