BRAHEA doska rockstone s 2 otvormi 141x51, 5cm (70+70cm), biela mat BL141-0101 58660
BRAHEA doska rockstone s 2 otvormi 141x51, 5cm (70+70cm), biela mat BL141-0101 58660
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BL141-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 1410x12x515 mm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 14.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913994487 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
530,83 €
Pri platbe vopred iba 504,00 €
na objednávku
59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
156,90 €
Pri platbe vopred iba 149,00 €
CROSS skrinka vysoká 49x170x39cm, ľavá, mahagón CR014
na objednávku956,71 €
Pri platbe vopred iba 908,00 €

