BRAHEA doska rockstone s 2 otvormi 161x51, 5cm (80+80cm), biela mat BL161-0101-80 58664
BRAHEA doska rockstone s 2 otvormi 161x51, 5cm (80+80cm), biela mat BL161-0101-80 58664
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BL161-0101-80 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 1610x12x515 mm |
| Šířka | 1610 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 17.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913994524 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
604,47 €
Pri platbe vopred iba 573,00 €
na objednávku
59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
384,88 €
Pri platbe vopred iba 359,00 €
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
978,06 €
Pri platbe vopred iba 928,00 €

