BRAHEA umývadlo 121x51, 5cm (90 +30cm), ľavé, biela mat BL121L
BRAHEA umývadlo 121x51, 5cm (90 +30cm), ľavé, biela mat BL121L
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BL121L |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 121x12,7x51,5 cm |
| Šířka | 1210 mm |
| Výška | 127 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 17.2000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913994593 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
319,85 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
LOREA umývadlová skrinka 90x44x51, 2cm, 1x zásuvka, dub/čierna mat LE090-1935 53697
expedícia do 8 dní479,96 €
Pri platbe vopred iba 455,00 €
479,96 €
Pri platbe vopred iba 455,00 €
LOREA LED pásik 121cm, 1,2W, studená biela LED125 58617
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
540,08 €
Pri platbe vopred iba 499,00 €

