BRAND keramické umývadlo 60x45cm, biela TU0428
BRAND keramické umývadlo 60x45cm, biela TU0428
| Výrobca: | Výrobca: CERASTYLE |
| Kód: | Kód: UBC-TU0428 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 60x45 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hĺbka | 448 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Do nábytku |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 16.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913935930 |
| Taric | 69109000 |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
16,90 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
26,51 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
BRAND umývadlová skrinka 56x83x43cm, morený smrek
na objednávku657,85 €
Pri platbe vopred iba 624,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
GALI keramické umývadlo 60x42 cm, biela TU0177
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
TORIDI keramické umývadlo 76x46, 5cm, čierna mat TU0226B
expedícia do 8 dní213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €


