BRAND keramické umývadlo 80x45cm, biela TU0422
BRAND keramické umývadlo 80x45cm, biela TU0422
| Výrobca: | Výrobca: CERASTYLE |
| Kód: | Kód: UBC-TU0422 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 80x45 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hĺbka | 448 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Do nábytku |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 21.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913935923 |
| Taric | 69109000 |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
26,51 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
BRAND umývadlová skrinka 76x83x43cm, morený smrek
expedícia do 8 dní629,38 €
Pri platbe vopred iba 597,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto Sprchová zástena 80 x 70 cm, priehľadná, kartáčované zlato - 800-080-202-55-00-070
expedícia do 10 dní371,05 €
Mexen Kioto+ L sprchová zástena s policou 80 x 200 cm, biely vzor, strieborná - 800-080-123-95-85
expedícia do 10 dní259,14 €
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 80 x 80 cm, 8 mm priehľadná, zlatá - 800-080-202-04-50-080
expedícia do 10 dní465,28 €


