BRENDA miska na postavenie, čierna mat BR0614
BRENDA miska na postavenie, čierna mat BR0614
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-BR0614 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | BRENDA |
| Rozměr | 215x25x152 mm |
| Šířka | 215 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hloubka | 152 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Ostatní |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.5460 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341306246 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | černá |
Príslušenstvo
92,15 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
BRENDA mydlenka na postavenie, čierna mat BR1114
expedícia do 8 dní9,08 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
BRENDA dávkovač mydla na postavenie, čierna mat BR8014
expedícia do 8 dní10,49 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
THEA miska na postavenie, zelená/bambus TH0635
expedícia do 8 dní10,49 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €


