BRENTO podhlavník do vane, antracit 250501
BRENTO podhlavník do vane, antracit 250501
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-250501 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 34x17 cm |
| Šírka | 340 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Polyuretan |
| Hmotnosť / ks | 0.1800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729042709 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 5 rokov |
| Farba doplnku | antracit |
Príslušenstvo
114,91 €
na objednávku
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Lima Duo skladací sprchovací kút 90 x 90 cm, transparentný, čierna - 856-090-090-50-00-02
expedícia do 10 dní396,49 €
Mexen Velar L posuvný sprchovací kút 90 x 90 cm, matný, kartáčovaný nikel - 871-090-090-33-97
expedícia do 10 dní550,70 €


