BRIXEN podhlavník do vane, antracit 250502
BRIXEN podhlavník do vane, antracit 250502
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-250502 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 26x15,5 cm |
| Šírka | 260 mm |
| Výška | 155 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Polyuretan |
| Hmotnosť / ks | 0.1800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729042891 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 5 rokov |
| Farba doplnku | antracit |
Príslušenstvo
114,91 €
na objednávku
Mohlo by vás zaujímať
Nimco Kibo Ki 14091B-40-90 Polica, 40 cm čierny mat
do týždňa v e-shope34,70 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €


