BRILLA bidet závesný, 36,5x53 cm 100624
BRILLA bidet závesný, 36,5x53 cm 100624
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-100624 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 35,5x53 cm |
| Šírka | 355 mm |
| Hĺbka | 530 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Hmotnosť / ks | 23.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913872563 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1"1/4, nízky, DN40, biela 151.125.0
expedícia do 8 dní6,30 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
Mohlo by vás zaujímať
AVVA bidet závesný 35,5x53 cm, biela 100324
expedícia do 8 dní193,90 €
Pri platbe vopred iba 184,00 €
PORTO bidet závesný, 36x52 cm, biela PZ4015
expedícia do 8 dní186,43 €
Pri platbe vopred iba 177,00 €


