BRILLA závesná WC misa, Rimless, 36,5x53cm, čierna mat
BRILLA závesná WC misa, Rimless, 36,5x53cm, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-100614-110 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 35,5x53 cm |
| Šířka | 355 mm |
| Hloubka | 530 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | Splachování 3 l, Splachování 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 25.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913982507 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Kloziť vr. sedátka | Ano |
| Typ oplachu | Rimless |
| Dĺžka klozetu | nad 51cm |
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
AVVA WC Slim sedátko s pomalým zatváraním, čierna 100787-110
expedícia do 8 dní106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
USPA LUX elektronický bidet s diaľkovým ovládaním UB-6635RU
expedícia do 8 dní675,64 €
Pri platbe vopred iba 641,00 €
Mohlo by vás zaujímať
AVVA SHORT závesná WC misa, Rimless, 35,5x49cm, biela 200114
expedícia do 8 dní149,08 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €
PACO závesná WC misa, Rimless, 36x53 cm, biela PZ1012WR
expedícia do 8 dní168,63 €
Pri platbe vopred iba 160,00 €
BRILLA WC misa závesná rimless, 36,5x53 cm 100614
expedícia do 8 dní159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €


