BRIT sprchová súprava s poličkou, posuvný držiak, 800mm, chróm 1202-25
BRIT sprchová súprava s poličkou, posuvný držiak, 800mm, chróm 1202-25
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1202-25 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 805 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | ABS/nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 19 mm |
| Výbava | Jedna funkcia, Set: + držiak + hadica, AntiCalc, Nastavitelná rozteč uchycení |
| Hmotnosť / ks | 5.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913860737 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
Posuvná polička pre tyče a sprchové stĺpy, ABS/chróm SK111
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Sprchová súprava, posuvný držiak 708mm, zlato mat SC715GB
expedícia do 8 dní105,31 €
Pri platbe vopred iba 100,00 €
Sprchová súprava, posuvný držiak 708mm, chróm SC715
expedícia do 8 dní55,50 €
Pri platbe vopred iba 53,00 €

