BUTO zrkadlo s LED osvetlením 80x80cm BU080
BUTO zrkadlo s LED osvetlením 80x80cm BU080
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BU080 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 80x80 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 800 mm |
| Typ zrcadla | Zrcadla s osvětlením |
| Tvar | Čtverec |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 16.80 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 2832 lm |
| Životnost (LED) | 20000 hod. |
| Výbava | Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / ks | 10.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913946691 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | nepřiřazena |
| Odtieň drezu | nepřiřazena |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
FLOAT okrúhle zrkadlo s LED podsvietením ? 740mm, biela 22574
expedícia do 8 dní344,04 €
Pri platbe vopred iba 326,00 €
146,58 €
Pri platbe vopred iba 139,00 €
STEN LED podsvietené zrkadlo 80x55cm NA280
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €


