CAME FALLS hydromasážna vaňa, 175x175x50cm, Attraction Hydro, chróm 59607
CAME FALLS hydromasážna vaňa, 175x175x50cm, Attraction Hydro, chróm 59607
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-23611F.3010 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 175x175x50 cm |
| Délka | 1750 mm |
| Šířka | 1750 mm |
| Výška | 500 mm |
| Objem | 720.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Čtvercové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ATTRACTION HYDRO |
| Hmotnost / ks | 82.1700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729019923 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolačná samolepiaca páska k vani, 3m 93400
expedícia do 8 dní12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
RAV COLORADO Batéria drezová/umývadlová zo steny, s plochým ramienkom 200 mm CO101.0/23
expedícia do 8 dní59,26 €
Pri platbe vopred iba 53,00 €
AQUALINE 35 nástenná batéria rozstup 100 mm, ramienko ploché zvýšené, 220 mm, chróm 52032
expedícia do 8 dní43,42 €
Pri platbe vopred iba 41,00 €
RAV SLEZÁK JUNIOR Batéria drezová/umývadlová nástenná, s okrúhlym ramienkom SAJ001.0/21
expedícia do 8 dní61,78 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €

