Doska DTDL 960x18x440mm, biela lesk DT096-3030
Doska DTDL 960x18x440mm, biela lesk DT096-3030
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT096-3030 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Bez otvorov pre sifón a batériu
- Otvor pre batériu a výpusť je možné vyvŕtať v mieste inštalácie alebo podľa výkresu vo výrobe
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| Rozmer | 96x1,8x44 cm |
| Šírka | 960 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | DTDL |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 5.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913893902 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
30,11 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
OFELIA keramické umývadlo 52x13x40 cm, na dosku AR433
expedícia do 8 dní83,60 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €
MOLVENO keramické umývadlo 39,5x14x39,5 cm, na dosku AR453
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
GARDA keramické umývadlo 50x13,5x40 cm, na dosku AR452
expedícia do 8 dní138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Nábytkové umývadlo Laufen Pro 55x48 cm otvor pre batériu uprostred H8179510001041
expedícia do 4 dní129,45 €

