CENTO keramické umývadlo 45x25cm 353701
CENTO keramické umývadlo 45x25cm 353701
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-353701 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Glazované zo všetkých strán, možnosť inštalácie zavesením na stenu za kratšiu aj dlhšiu stranu, má predpripravené otvory na vyrazenie
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | CENTO |
| Rozmer | 25x10x45 cm |
| Šírka | 450 mm |
| Hĺbka | 250 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor, Bez otvoru na dotaz |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Držiak uteráka - doplnková výbava |
| Hmotnosť / ks | 7.4100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125974283 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Podobný tovar
ARIANA umývadlo 50x10x25cm, liaty mramor, biela, batéria vľavo SM012
expedícia do 8 dní120,26 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
ARIANA umývadlo 50x10x25cm, liaty mramor, biela, batéria vpravo SM016
expedícia do 8 dní120,26 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
MAXX umývadlo so záklopom 47,5x11x24cm, liaty mramor, ľavé, biela MX475
expedícia do 8 dní173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Záchodová misa Mexen Lena Rimless so štíhlym soft-close sedátkom, Duroplast, biela 30220400
expedícia do 10 dní156,03 €
Podstavec na toaletu, 44,5x28x20 cm, biela ST002
expedícia do 8 dní24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €


