CLASSIC keramické umývadlo 75x50cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 8787011
CLASSIC keramické umývadlo 75x50cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 8787011
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8787011 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | CLASSIC |
| Rozměr | 75x20x50 cm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 200 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 21.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937810614 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Umývadlová batéria Grohe Essence New bez podomietkového telesa Brushed Warm Sunset 19967DL1
expedícia do 4 dní344,73 €


