KUBE X keramické umývadlo 70x37cm, brúsená spodná hrana, bez otvoru, biela 94559011
KUBE X keramické umývadlo 70x37cm, brúsená spodná hrana, bez otvoru, biela 94559011
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94559011 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| Rozměr | 70x16x37 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 19.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590019368 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
972,24 €
Dekoratívny kúpeľňový radiátor Mexen Jari 1005 x 550 mm, 339 W, biely - W115-1005-550-00-20
expedícia do 10 dní204,78 €


