CENTO keramické umývadlo 50x45cm 353001
CENTO keramické umývadlo 50x45cm 353001
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-353001 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | CENTO |
| Rozmer | 50x10x45 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor, Bez otvoru na dotaz |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Držiak uteráka - doplnková výbava |
| Hmotnosť / ks | 14.6100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125974184 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
PIQUADRATO umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, chróm 0510OT25K7
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Podobný tovar
ORINOKO umývadlo 50x42cm, liaty mramor, biela OR050
expedícia do 8 dní159,40 €
Pri platbe vopred iba 151,00 €
PURITY keramické umývadlo 50x42cm (2506) 10PL50050
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SANSWISS TOP-LINE Vaňové posuvné dvere s pevnou stenou v rovine biela číre TOPB216000407
na objednávku541,05 €
Pri platbe vopred iba 501,00 €
SANSWISS TOP-LINE Vaňové posuvné dvere s pevnou stenou v rovine biela Durlux TOPB216000422
na objednávku541,05 €
Pri platbe vopred iba 501,00 €
SANSWISS TOP-LINE Vaňové posuvné dvere s pev.stenou v rovine aluchrom satén TOPB216005049
na objednávku693,51 €
Pri platbe vopred iba 642,00 €


