ORINOKO umývadlo 50x42cm, liaty mramor, biela OR050
ORINOKO umývadlo 50x42cm, liaty mramor, biela OR050
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-OR050 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Prepadová súprava je súčasťou balenia
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ORINOKO |
| Rozmer | 50x10x42 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Na postavenie |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 13.5500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913831973 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
PIQUADRATO umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, chróm 0510OT25K7
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
93,58 €
Pri platbe vopred iba 90,00 €
ALCA APZ1104-850 Flexible Low - Podlahový žľab s okrajom pre perforovaný rošt zvislý odtok
na objednávku165,57 €
Mexen Flat 360 ° M13 2v1 otočný lineárny odtok 80 cm, zlatý - 1510080-40
expedícia do 10 dní82,94 €


