CENTO keramické umývadlo 70x45cm 353201
CENTO keramické umývadlo 70x45cm 353201
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-353201 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | CENTO |
| Rozmer | 70x10x45 cm |
| Šírka | 700 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor, Bez otvoru na dotaz |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Držiak uteráka - doplnková výbava |
| Hmotnosť / ks | 16.8100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125974214 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Aqualine "Umývadlový sifón 5/4"", odpad 32mm hranatý, chróm" CV1004
expedícia do 8 dní32,98 €
Pri platbe vopred iba 31,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Podobný tovar
SAND keramické umývadlo 80x50 cm, ExtraGlaze 9022111
expedícia do 8 dní351,87 €
Pri platbe vopred iba 334,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchové dvere Mexen Mist-F ľavé skladacie 95 cm, priehľadné, chróm - 8A6-095-000-01-00-L
expedícia do 10 dní270,92 €
Sprchové dvere Mexen Lunar-F ľavé skladacie 150 cm, priehľadné, kartáčované zlato - 836S-150-050-55-00-L
expedícia do 10 dní468,25 €
Sprchové dvere Mexen Mist-H L s pravými pántami 120 cm, priehľadné, kartáčované zlato - 8A5L-120-000-55-00-P
expedícia do 10 dní326,89 €


