CENTO keramické umývadlo 60x45cm 353101
CENTO keramické umývadlo 60x45cm 353101
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-353101 |
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | CENTO |
| Rozmer | 60x10x45 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor, Bez otvoru na dotaz |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Držiak uteráka - doplnková výbava |
| Hmotnosť / ks | 15.7100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125974207 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
PIQUADRATO umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, chróm 0510OT25K7
expedícia do 8 dníPodobný tovar
ORINOKO umývadlo 60x45cm, liaty mramor, biela OR060
expedícia do 8 dníSAND keramické umývadlo 60x50 cm, ExtraGlaze 9031111
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať


