ORINOKO umývadlo 60x45cm, liaty mramor, biela OR060
ORINOKO umývadlo 60x45cm, liaty mramor, biela OR060
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-OR060 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Prepadová súprava je súčasťou balenia
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ORINOKO |
| Rozmer | 60x11x45 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Na postavenie |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 17.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913831980 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
PIQUADRATO umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, chróm 0510OT25K7
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Podobný tovar
238,02 €
Pri platbe vopred iba 226,00 €


