MATTEO keramické umývadlo na dosku 65x40cm, zelená mat
MATTEO keramické umývadlo na dosku 65x40cm, zelená mat
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-3064-128 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 65x12,5x40 cm |
| Šířka | 650 mm |
| Výška | 125 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| EAN | 8590913135330 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 13.9570 kg |
| Balení | 1 ks |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | zelená |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
THIN oválne umývadlo na dosku, 60x40x14, 5cm, biela mat WN893
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
355,43 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €


