ARDEA keramické umývadlo na dosku, 60,5x41,5cm, carina
ARDEA keramické umývadlo na dosku, 60,5x41,5cm, carina
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR043-41 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 60,5x14x41,5 cm |
| Šířka | 605 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 415 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| EAN | 8590913135125 |
| Taric | 69109000 |
| Hmotnost / ks | 8.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | šedá |
Doporučujeme přikoupit
152,63 €
Pri platbe vopred iba 145,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
BLADE keramické umývadlo 65x11x40 cm, na dosku, bez prepadu WH051
expedícia do 8 dní312,74 €
Pri platbe vopred iba 297,00 €
JUMPER keramické umývadlo, 60x13x40 cm, na dosku, bez prepadu WH070
expedícia do 8 dní294,94 €
Pri platbe vopred iba 280,00 €
PERA keramické umývadlo 62,5x14x42 cm, na dosku AR457
expedícia do 8 dní115,62 €
Pri platbe vopred iba 110,00 €

