CIRASA umývadlová skrinka 99,8x52x46cm, carina strip CR100-4141S
CIRASA umývadlová skrinka 99,8x52x46cm, carina strip CR100-4141S
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR100-4141S |
Dostupnosť:
na objednávku
- Standardně dodáváno s úchytkou CT192C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 99,8x52x46 cm |
| Šířka | 998 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Černá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 30.0000 kg |
| EAN | 8590913969386 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
648,23 €
Pri platbe vopred iba 615,00 €
PIEDRA nábytkové umývadlo 101x46,5 cm 43101
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
Mohlo by vás zaujímať
BRAND umývadlová skrinka 100x73x50cm, starobiela BA102
na objednávku1 091,91 €
Pri platbe vopred iba 1 036,00 €
611,59 €
Pri platbe vopred iba 580,00 €
730,78 €
Pri platbe vopred iba 693,00 €


