CERA stierka do sprchy, čierna, nerez lesk 13211110
CERA stierka do sprchy, čierna, nerez lesk 13211110
| Výrobca: | Výrobca: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-13211110 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Součástí stěrky je praktický držák, který se pověsí na zástěnu, bez nutnosti vrtání
- Pohodlné použití jak na sprchovou zástěnu, tak i zrcadlo
- Velikost stěrky: 26,1x22,5 cm (bez držáku)
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 261x300x32 mm |
| Šířka | 261 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hloubka | 32 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Hmotnost / ks | 0.2592 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956191973 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | nerez |
Podobný tovar
Stierka do sprchy, vrátane uchytenia na zástenu, čierna mat 72825.21
expedícia do 8 dní25,46 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto Sprchová zástena 90 x 85 x 40 cm, priehľadná, strieborná - 800-090-085-221-95-00-040
expedícia do 10 dní447,61 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 120 x 95 cm, priehľadná, kartáčovaná meď - 800-120-212-65-00-095
expedícia do 10 dní415,24 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 115 x 100 cm, priehľadná, kartáčovaná meď - 800-115-202-65-00-100
expedícia do 10 dní468,25 €

