CHANEL dekoračná lišta medzi zásuvky 1145x70x20 mm, čierna mat DT121
CHANEL dekoračná lišta medzi zásuvky 1145x70x20 mm, čierna mat DT121
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT121 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| Rozmer | 114,5x7x2 cm |
| Šírka | 1145 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hĺbka | 20 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnosť / ks | 0.5700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913894381 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Deante Arnika Sprchový set pod omietku s tyčou - so sprchovou hlavicou, chróm NAC_06QP
expedícia do 12 dní341,99 €
SPY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, zlato mat PY42/19
expedícia do 8 dní284,28 €
Pri platbe vopred iba 270,00 €

