CHANEL dekoračná lišta medzi zásuvky 784x70x20 mm, čierna mat DT801
CHANEL dekoračná lišta medzi zásuvky 784x70x20 mm, čierna mat DT801
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT801 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| Rozmer | 78,4x7x2 cm |
| Šírka | 784 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hĺbka | 20 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnosť / ks | 0.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913894329 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Podperná konzola 350x150x40mm, lakovaná oceľ, biela mat, 1 ks 30378
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
18,14 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
21,17 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €

