CHLOÉ WC kefa na postavenie, biela mat CH028
CHLOÉ WC kefa na postavenie, biela mat CH028
| Výrobca: | Výrobca: METAFORM |
| Kód: | Kód: UBC-CH028 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Séria | CHLOÉ |
| Rozmer | 101x415x101 mm |
| Priemer zátky | 101 mm |
| Šírka | 101 mm |
| Výška | 415 mm |
| Hĺbka | 101 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 1.3510 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003062858222 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Podobný tovar
KIRA WC kefa na postavenie, biela mat KI3302
expedícia do 8 dní26,51 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto-F L Sprchová zástena s rámom 65 x 202 cm, 8 mm priehľadná, kartáčované zlato - 800-065-174-55-00
expedícia do 10 dní229,70 €
Mexen Kyoto L Walk-in sprchová stena 65 x 200 cm, transparentná, čierna - 800-065-103-70-00
expedícia do 10 dní153,20 €
Mexen Kioto Walk-in sprchová stena 65x200, 8 transp., Kefa. meď 800-065-101-65-00
expedícia do 10 dní165,45 €


