KIRA WC kefa na postavenie, biela mat KI3302
KIRA WC kefa na postavenie, biela mat KI3302
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-KI3302 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | KIRA |
| Rozměr | 104x420 mm |
| Průměr | 104 mm |
| Šířka | 104 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 104 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.8100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341306024 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | bílá |
Doporučujeme přikoupit
KIRA dávkovač mydla na postavenie, biela mat KI8002
expedícia do 8 dní15,47 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €
Podobný tovar
CHLOÉ WC kefa na postavenie, biela mat CH028
expedícia do 8 dní23,31 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SEVENTY WC kefa na postavenie, čierna 633414
expedícia do 8 dní12,78 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
ARIES WC kefa na postavenie, antracit AR3385
expedícia do 8 dní40,74 €
Pri platbe vopred iba 39,00 €


