HELEN WC kefa na postavenie, biela HE3302
HELEN WC kefa na postavenie, biela HE3302
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-HE3302 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | HELEN |
| Rozměr | 95x425 mm |
| Průměr | 95 mm |
| Šířka | 95 mm |
| Výška | 425 mm |
| Hloubka | 95 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.6200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341306406 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | bílá |
Príslušenstvo
141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
na objednávku
Podobný tovar
QUADROTTO WC kefa na postavenie, biela QU3302
expedícia do 8 dní24,72 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
KIRA WC kefa na postavenie, biela mat KI3302
expedícia do 8 dní26,51 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
Mohlo by vás zaujímať


