CIRASA doska DTDL 101x1,8x46,5cm, dub strieborný CR101-1111
CIRASA doska DTDL 101x1,8x46,5cm, dub strieborný CR101-1111
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR101-1111 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Bez otvorů pro sifon a baterii
- Otvor pro baterii a výpust lze vyvrtat v místě instalace nebo dle výkresu ve výrobě
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 101x1,8x46,5 cm |
| Šířka | 1010 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Materiál | DTDL |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 6.5000 kg |
| EAN | 8590913927652 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | šedá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
54,28 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
BEMETA CYTRO: Polička do sprchy rohová 200 mm 146208352
na objednávku49,61 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
LUGANO keramické umývadlo priemer 41x11,5 cm, na dosku AR491
expedícia do 8 dní127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
MOLVENO keramické umývadlo 39,5x14x39,5 cm, na dosku AR453
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Doska DTDL 1190x18x440mm, dub Alabama DT119-2222
expedícia do 8 dní68,31 €
Pri platbe vopred iba 65,00 €

