CIRASA doska DTDL 111x1, 8x46, 5cm, borovica rustik CR111-1616
CIRASA doska DTDL 111x1, 8x46, 5cm, borovica rustik CR111-1616
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR111-1616 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Bez otvorů pro sifon a baterii
- Otvor pro baterii a výpust lze vyvrtat v místě instalace nebo dle výkresu ve výrobě
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 111x1,8x46,5 cm |
| Šířka | 1110 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Borovice rustik |
| Materiál | DTDL |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 7.2000 kg |
| EAN | 8590913927706 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
RONDANE keramické umývadlo priemer 40x14 cm, na dosku AR435
expedícia do 8 dní97,85 €
Pri platbe vopred iba 93,00 €
PURITY keramické umývadlo 50x42cm (2506) 10PL50050
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
MOLVENO keramické umývadlo 39,5x14x39,5 cm, na dosku AR453
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Lunar ľavý výklopný 85 x 80 cm, priehľadný, kartáčovaná pištoľ gray - 834-085-080-66-00-L
expedícia do 10 dní497,69 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H T s pravými pántami 85 x 80 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 8A5T-085-080-65-00-P
expedícia do 10 dní412,27 €
Sprchovací kút Mexen Mist-F skladací ľavý 85 x 80 cm, priehľadný, čierny - 8A6T-085-080-70-00-L
expedícia do 10 dní406,38 €

