CIRASA doska DTDL 111x1, 8x46, 5cm, dub strieborný CR111-1111
CIRASA doska DTDL 111x1, 8x46, 5cm, dub strieborný CR111-1111
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR111-1111 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Bez otvorů pro sifon a baterii
- Otvor pro baterii a výpust lze vyvrtat v místě instalace nebo dle výkresu ve výrobě
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 111x1,8x46,5 cm |
| Šířka | 1110 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Materiál | DTDL |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 7.2000 kg |
| EAN | 8590913927690 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | šedá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
BEMETA CYTRO: Polička do sprchy rohová 200 mm 146208352
na objednávku49,61 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
GARDA keramické umývadlo 50x13,5x40 cm, na dosku AR452
expedícia do 8 dní138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
MOLVENO keramické umývadlo 39,5x14x39,5 cm, na dosku AR453
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Nimco Unix UN 13091RBX-26 Polica rohová s ohrádkou chróm
do týždňa v e-shope40,26 €
Pri platbe vopred iba 38,00 €
Nimco Bormo BR X211-26 Rohová polica IXI chróm
do týždňa v e-shope27,75 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
Aqualine CHROM LINE drôtená polica rohová trojitá, chróm 37015
expedícia do 8 dní24,97 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €

