CIRASA doska DTDL 131x1, 8x46, 5cm, dub Alabama CR131-2222
CIRASA doska DTDL 131x1, 8x46, 5cm, dub Alabama CR131-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR131-2222 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Bez otvorů pro sifon a baterii
- Otvor pro baterii a výpust lze vyvrtat v místě instalace nebo dle výkresu ve výrobě
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 131x1,8x46,5 cm |
| Šířka | 1310 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Materiál | DTDL |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 8.3000 kg |
| EAN | 8590913927751 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
MARIANA keramické umývadlo 58x14,5x41,5 cm, na dosku AR483
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
TERUEL keramické umývadlo 58,5x14x39 cm, na dosku BH7007
expedícia do 8 dní95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
OFELIA keramické umývadlo 52x13x40 cm, na dosku AR433
expedícia do 8 dní83,60 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €
Mohlo by vás zaujímať
183,59 €
Pri platbe vopred iba 174,00 €
CIRASA doska DTDL 131x1,8x46,5cm, biela lesk CR131-3030
na objednávku81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €

