CIRASA doska DTDL 71x1, 8x46, 5cm, borovica rustik CR071-1616
CIRASA doska DTDL 71x1, 8x46, 5cm, borovica rustik CR071-1616
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR071-1616 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Bez otvorů pro sifon a baterii
- Otvor pro baterii a výpust lze vyvrtat v místě instalace nebo dle výkresu ve výrobě
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 71x1,8x46,5 cm |
| Šířka | 710 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Borovice rustik |
| Materiál | DTDL |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 4.2000 kg |
| EAN | 8590913927584 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | černá |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
LUGANO keramické umývadlo priemer 41x11,5 cm, na dosku AR491
expedícia do 8 dní127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
GARDA keramické umývadlo 50x13,5x40 cm, na dosku AR452
expedícia do 8 dní138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
TERUEL keramické umývadlo 58,5x14x39 cm, na dosku BH7007
expedícia do 8 dní95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Doska DTDL 680x18x440mm, brest bardini DT068-1313
na objednávku57,64 €
Pri platbe vopred iba 55,00 €
PLATO doska Rockstone 800x24x500mm, biela mat PL080-0101
na objednávku344,04 €
Pri platbe vopred iba 326,00 €

