CIRASA skrinka spodná 30x64x46cm, kôš na bielizeň, dub cuneo
CIRASA skrinka spodná 30x64x46cm, kôš na bielizeň, dub cuneo
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR318-2525 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Standardně dodáváno s úchytkou CT096C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 30x64x46 cm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 640 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub cuneo |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Výbava | Koš na prádlo: součástí |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| EAN | 8590913149856 |
| Taric | 94036090 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 18.4220 kg |
.
| Odtieň drezu | dřevodekor |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Doporučujeme přikoupit
Nábytková nožička, výška 200mm, čierna mat 30387
expedícia do 8 dní13,70 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Kovová úchytka, 110/96mm, zlato mat CT096Z 54731
expedícia do 8 dní3,69 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 275,13 €
Pri platbe vopred iba 1 210,00 €
1 275,13 €
Pri platbe vopred iba 1 210,00 €

